Rate this post

Na otázku: „Ako schudnúť z brucha“ sa pokúsime nájsť odpoveď.  Brucho je v tom nevinne. Brucho rastie len vtedy, ak mu na to pripravíte podmienky. Vnútorný tuk len tak ľahko nespálite. Žiaden z výživových doplnkov Vám len tak ľahko tuk nespáli. Ani odborníčka výživových doplnkov nie je zástankyňou výživových doplnkov. Žiaden z nich Vás dokonale nezoštíhli. Žiaden nemá žiadne zázračné účinky. Len dopomôže schudnúť ako napr. Garsin.

Na čo všetko by ste mali zabudnúť ak by ste chceli schudnúť?

Údeniny, masť, tučné mäsá, jedlá z fastfoodu. Skôr by ste mali vnímať a zaradiť do svojho jedálnička polonenasýtené mastné kyseliny omega 6 a omega 3. Preferujte rastlinné a rybie tuky.

ako schudnúť z brucha

Zacvičte si, no ani extrémy nie sú v ničom dobré. Tuk na bruchu nie je iba estetickým problémom. Iba zmena jedálnička nestačí. Nechcenej pneumatiky na bruchu sa zbavíte len cvičením. Odporúčame cvičiť kardiovaskulárne. A to 30 – 60 minút trikrát do týždňa. Už o dva mesiace privítate dobrú postavičku, ktorú Vám budú všetci závidieť, a to nielen v plavkách.

A čo by sme vlastne mali jesť aby sme nepribrali? Je šport dôležitý? Nevyhovárajte sa, že nemáte čas na cvičenie, nájdite si  pre seba aspoň 10 minút.

Tip redakcie – Potrebujete pomôcť schudnúť?

Názov produktu Vlastnosti Predajca Obchod
Kneipp Redukcia váhy
  • Prípravok s extraktom zo zmijovca indického a L- karnitínom
  • Zmierňuje vnímanie hladu a vytvára pocit nasýtenia
drmax
Astina Kilostop
  • regulácia metabolizmu cukrov, spaľovanie tukov a obmedzenie chuti na jedlo
logo prezdravie

HERBEX ČAJ NA CHUDNUTIE bylinný čaj 20×3 g

  • Bylinná zmes na štíhlu líniu
  • Balenie obsahuje 20 sáčkov po 3 g
logo triveze

Ako schudnúť z brucha a pár návrhov ako na to

Na to ako chudnúť z brucha Vám prinesieme niekoľko rád.

  • Jedzte viac proteínov – zvýšte príjem bielkovín je tou najlepšou voľbou pri strate tuku. Jedzte viac vajec, rýb, morských plodov, mliečnych výrobkov a hydiny.
  • Dostatočný príjem vody – odplavuje sa odpad, ktorý sa usádza v tele, ale najviac v bruchu. Je dokázané, že väčší obvod pásu majú ľudia, ktorí sú viac v strese. Dostatok vody pomáha znížiť stres. Takisto je dokázané, že aj neprijímate dostatok vody, telo si ju začne ukladať do zásoby, čo sa opäť len prejaví tým, že sa brucho zväčší. Preto pite, pite a prjímajte veľa vody
  • Vyhýbajte sa cukru – cukor je nezdravý. Je dokázané, že glukóza a fruktóza majú jednoznačne škodlivé účinky na metabolizmus.
  • Jedzte také potraviny, ktoré sú bohaté na vlákniny – vláknina je rozpustná a nerozpustná. Obidve sú dôležité. Rozpustná vláknina sa nachádza v strukovinách, zelenine, ovocie, otruby, orechy a semená.

Pokúsili ste sa niekedy schudnúť z brucha a podarilo sa Vám to? Poraďte nám a podeľte sa o to s nami v komentári!