Rate this post

Káva patrí medzi tie najobľúbenejšie nápoje. Vieme si ich vychutnať predtým než prídeme do práce. Poobede si posedíme s priateľmi alebo si ju vychutnáme kedykoľvek doma alebo u známych. Na trhu sa predávajú tie najlepšie kávovary.

Ak zvažujete, že kávovar kúpite do miestnosti, ktorá je väčšia a viacerí členovia si na káve pochutnajú aj viackrát za deň, alebo chcete mať skvelú kávu Vy? Prečítajte si, čo by ste si mali všímať.

najlepšie kávovary

Ako si pripraviť tie najlepšie kávy v kávovaroch, ktoré sú len dobré? Tie najlepšie kávovary si vyberiete ak budete poznať typy a my Vám poradíme. Vychutnať si dobré espresso aj doma alebo v práci už nemusí byť len sen. Ku kávičke si dajte aj koláčik upečený v najlepších rúrach na pečenie.

Recenzie sú na automatické, pákové a kávovary, ktoré sú na kapsule. Aj kancelárie sú miestnosti, v ktorých sa kávovar nájde. Každý má rád inú kávu, tak sa odporúčame pozrieť na plnoautomatické kávovary. Ich používanie je veľmi jednoduché ale sú náročnejšie na údržbu. Ak sa pre neho rozhodnete, tak nezabudnite, že cena bude vyššia.

Najlepšie kávovary

Prinášame Vám 5 tipov ako si vybrať dobrý kávovar:

  1. Dôležitá je kvalita komponentov – či má prístroj veľa plastu a aké sú referencie na ich značku? Najmä Švajčiari vedia o čom je reč
  2. Mletie a nastavenie mlynčeka – mletie je kritické na prípravu kávy. Dôležitá je hrúbka zrna, čerstvosť kávy
  3. Údržba kávovaru – ide o to, aby sa dal stroj jednoducho čistiť a aby sa zabezpečil jeho plynulý chod. Na trhu sú aj kávovary, ktoré majú automatické programy čistenia.
  4. Cena je dôležitá – fajnšmekri si vyberú také prístroje, ktoré sú skôr štýlové pákové stroje, ale ostatní konzumenti nechcú tráviť čas mletím, tak si vyberú kapsulové kávovary.
  5. Koľko priestoru máme k dispozícii na umiestnenie kávovaru do miestnosti (či už je to kuchyňa, kancelária alebo iná miestnosť) – ak si vyberiete plnoautomatický kávovar, pôjde o dobrú voľbu.

Aký kávovar na pečenie máte doma Vy? Pochváľte sa o tom v komentári!

Náš tip: Nakupujte v overených eshopoch! Eshop hej.skAndreashop.sk, a Tpd.sk ponúkajú domáce spotrebiče a elektroniku za najvýhodnejšiu cenu.